قوانین و مقررات فروشگاه نهاده های بیولوژیک و ارگانیک بایوران

با مطالعه ی قوانین فروشگاه بایوران از حقوق خود و وبسایت فروشگاه بایوران برای تعامل خدمات بهتر در بازار الکترونیک با خبر شوید:

ایجاد حساب کاربری و خرید در فروشگاه بایوران به منزله ی قبول کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بایوران از سوی کاربران گرامی است.

کلیه فعالیت های این وبسایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است. متعاقبا کاربران فروشگاه بایوران نیز موظف به رعایت نکات و قوانینی هستند که در همین صفحه به تمامی آنها اشاره شده است. چنانچه هرگونه تغییری در رویه و قوانین فروشگاه بایوران ایجاد شود، در این صفحه مندرج می گردد.

کاربر:

کاربر فردی است که از طریق ثبت نام در وبسایت فروشگاه بایوران دارای پنل مخصوص است و می تواند از امکانات این وبسایت استفاده کند. وبسایت فروشگاه بایوران با احترام به تمامی کاربران، خود را متعهد میداند که حریم شخصی کاربران را رعایت کرده و از هرگونه خرید و فروش اطلاعات کاربران جلوگیری به عمل بیاورد.

ارتباطات الکترونیک:

هنگامی که شما در وبسایت فروشگاه بایوران ثبت نام میکنید این اجازه را به وبسایت فروشگاه بایوران می دهید که تمامی تراکنش های موجود در پنل شما را از طریق پیامک به شما اطلاع دهد.

همچنین شما از طریق پیامک جهت شرکت در جشنواره ها و تخفیفات اعمال شده در وبسایت فروشگاه بایوران مطلع خواهید شد.

قانون کپی رایت:

کلیه مطالب در وبسایت فروشگاه بایوران که در دسترس عموم قرار گرفته است از جمله مقالات، لوگوها، علامت های تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کلیه محتوای تولید شده در این وبسایت به عنوان دارایی های وبسایت فروشگاه بایوران دانسته شده و جزء اموال شخصی این وبسایت محسوب میشود. بنابراین هرگونه کپی برداری از این اموال بدون کسب اجازه خلاف محسوب شده و وبسایت فروشگاه بایوران این حق را برای خود محفوظ می داند که بتواند از طریق مراجع قضایی کلیه ی تخلفات رخ داده را پیگیری کند.

ثبت سفارشات و ارسال کالا:

کاربران وبسایت فروشگاه بایوران میتوانند در تمامی روزهای هفته و در تمام ۲۴ ساعت روز سفارشات خود را ثبت کنند. بررسی سفارشات انجام شده از طریق کاربران در طول روز کاری و ساعات اداری صورت میگیرد.

کلیه سفارشاتی که در فروشگاه بایوران ثبت میگردد از طریق پیامک به کاربر و به مدیر فروش اطلاع داده می شود، سپس سفارش مشتریان وارد پروسه ی ارسال قرار داده شده و کاربران میتوانند از طریق پنل کاربری مرحله به مرحله ی سفارش خود را پیگیری کنند.

وضعیت فاکتور میتواند در پنل کاربران به شرح زیر باشد:

۱- در انتظار پرداخت: زمانی که شما فاکتور را ایجاد کرده اید اما پرداخت انجام نشده است. در این صورت فاکتور شما وارد فرایند ارسال نخواهد شد تا شما فاکتور خود را پرداخت کنید.

۲- در حال آماده سازی: فاکتور شما پرداخت شده و کارکنان در حال آماده سازی و بسته بندی سفارش شما هستند.

۳- آماده ارسال: فاکتور شما آماده و بسته بندی شده و فروشگاه بایوران آماده ی ارسال محصولات شما می باشد.

۴- ارسال شده: سفارش شما تحویل مامور پست گردیده و شما به زودی بسته ی خود را تحویل خواهید گرفت.

۵- تحویل شده: شما بسته ی خود را از طریق پست تحویل گرفته اید.

۶- انصراف از خرید: اگر به هر دلیلی شما از فاکتور ایجاد کرده توسط خودتان منصرف شوید گزینه ی انصراف از خرید در پنل شما ظاهر میگردد. پرداخت نکردن فاکتور توسط کاربران در مدت ۵ روز کاری به منزله ی انصراف آنها از خرید تلقی میگردد.

فاکتور صادر شده در فروشگاه بایوران شامل مبلغ کالاهای انتخاب شده و مبلغ پستی در نظر گرفته شده می باشد. مبلغ ها در فروشگاه بایوران با توجه به آخرین به روز رسانی شرکتهای تولیدی یا تجاری است.

ارسال:

شروع مراحل ارسال کالا از روز کاری بعد آغاز خواهد شد. تحویل کالا با توجه به محل زندگی کاربران متفاوت خواهد بود.

شرایط مرجوع کردن کالا:

تمامی کاربران وبسایت فروشگاه بایوران این حق را دارا خواهند بود که سفارشات خود را قبل از ارسال کالا لغو کنند، در این صورت هیچ گونه هزینه ای از آنها کسر نخواهد شد و مبلغ آنها بدون هیچ گونه کسری به حساب آنها در مدت زمان ۲۴ ساعت برگشت داده خواهد شد. چنانچه کالا ارسال شده یا تحویل داده شده باشد کاربران این حق را دارند که کالا را مرجوع کنند که در این صورت هزینه ی مرجوع کردن کالا به عهده ی کاربران است و مبلغ پرداخت شده بابت ارسال که در فاکتور به عنوان هزینه ی پست قید شده است به هیچ عنوان قابل برگشت نیست. ضمنا پول پرداختی بابت کالا پس از رسیدن کالا به دست مدیران قابل برگشت است. وبسایت فروشگاه بایوران این حق را دارد که از قبول مرجوع کردن کالاهای آسیب دیده، باز شده، کار کرده، پاره شده، کثیف، و له شده ممانعت کند.

تضمین کیفیت:

فروشگاه بایوران تضمین میکند که تمامی کالاهای مندرج در این وبسایت اصل میباشد. وبسایت فروشگاه بایوران تضمین میکند که در ارسال کالاها نهایت دقت را داشته باشد تا خسارتی به سفارشات شما وارد نگردد. مسئولیت وبسایت فروشگاه بایوران در قبال خسارات وارده به محصولات سفارش داده شده تا زمان تحویل به مامور اداره ی پست یا شرکت های پستی می باشد.

بازگشت به بالا
0