قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین مرکزی

با مطالعه ی قوانین فروشگاه آنلاین مرکزی از حقوق خود و وبسایت برای تعامل خدمات بهتر در بازار الکترونیک با خبر شوید:

ایجاد حساب کاربری و خرید در فروشگاه آنلاین مرکزی به منزله ی قبول کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربران گرامی است.

کلیه فعالیت های این وبسایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است. متعاقبا کاربران نیز موظف به رعایت نکات و قوانینی هستند که در همین صفحه به تمامی آنها اشاره شده است. چنانچه هرگونه تغییری در رویه و قوانین فروشگاه ایجاد شود، در این صفحه مندرج می گردد.

کاربر:

کاربر فردی است که از طریق ثبت نام در وبسایت فروشگاه آنلاین مرکزی دارای پنل مخصوص است و می تواند از امکانات این وبسایت استفاده کند. وبسایت فروشگاه آنلاین مرکزی با احترام به تمامی کاربران، خود را متعهد میداند که حریم شخصی کاربران را رعایت کرده و از هرگونه خرید و فروش اطلاعات کاربران جلوگیری به عمل بیاورد.

ارتباطات الکترونیک:

هنگامی که شما در وبسایت فروشگاه آنلاین مرکزی ثبت نام میکنید این اجازه را به وبسایت  می دهید که تمامی تراکنش های موجود در پنل شما را از طریق پیامک به شما اطلاع دهد.

همچنین شما از طریق پیامک جهت شرکت در جشنواره ها و تخفیفات اعمال شده در وبسایت فروشگاه مطلع خواهید شد.

قانون کپی رایت:

کلیه مطالب در وبسایت فروشگاه  آنلاین مرکزی که در دسترس عموم قرار گرفته است از جمله مقالات، لوگوها، علامت های تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کلیه محتوای تولید شده در این وبسایت به عنوان دارایی های وبسایت فروشگاه آنلاین مرکزی دانسته شده و جزء اموال شخصی این وبسایت محسوب میشود. بنابراین هرگونه کپی برداری از این اموال بدون کسب اجازه خلاف محسوب شده و وبسایت فروشگاه آنلاین مرکزی این حق را برای خود محفوظ می داند که بتواند از طریق مراجع قضایی کلیه ی تخلفات رخ داده را پیگیری کند.

ثبت سفارشات و ارسال کالا:

کاربران وبسایت فروشگاه میتوانند در تمامی روزهای هفته و در تمام ۲۴ ساعت روز سفارشات خود را ثبت کنند. بررسی سفارشات انجام شده از طریق کاربران در طول روز کاری و ساعات اداری صورت میگیرد.

کلیه سفارشاتی که در فروشگاه ثبت میگردد از طریق پیامک به کاربر و به مدیر فروش اطلاع داده می شود، سپس سفارش مشتریان وارد پروسه ی ارسال قرار داده شده و کاربران میتوانند از طریق پنل کاربری مرحله به مرحله ی سفارش خود را پیگیری کنند.

وضعیت فاکتور میتواند در پنل کاربران به شرح زیر باشد:

۱- در انتظار پرداخت: زمانی که شما فاکتور را ایجاد کرده اید اما پرداخت انجام نشده است. در این صورت فاکتور شما وارد فرایند ارسال نخواهد شد تا شما فاکتور خود را پرداخت کنید.

۲- در حال آماده سازی: فاکتور شما پرداخت شده و کارکنان در حال آماده سازی و بسته بندی سفارش شما هستند.

۳- آماده ارسال: فاکتور شما آماده و بسته بندی شده و فروشگاه بایوران آماده ی ارسال محصولات شما می باشد.

۴- ارسال شده: سفارش شما تحویل مامور پست گردیده و شما به زودی بسته ی خود را تحویل خواهید گرفت.

۵- تحویل شده: شما بسته ی خود را از طریق پست تحویل گرفته اید.

۶- انصراف از خرید: اگر به هر دلیلی شما از فاکتور ایجاد کرده توسط خودتان منصرف شوید گزینه ی انصراف از خرید در پنل شما ظاهر میگردد. پرداخت نکردن فاکتور توسط کاربران در مدت ۲ روز کاری به منزله ی انصراف آنها از خرید تلقی میگردد.

فاکتور صادر شده در فروشگاه شامل مبلغ کالاهای انتخاب شده و مبلغ پستی در نظر گرفته شده می باشد. مبلغ ها در فروشگاه با توجه به آخرین به روز رسانی شرکتهای تولیدی یا تجاری است.

ارسال:

شروع مراحل ارسال کالا از روز کاری بعد آغاز خواهد شد. تحویل کالا با توجه به محل زندگی کاربران متفاوت خواهد بود.

شرایط مرجوع کردن کالا:

تمامی کاربران وبسایت فروشگاه این حق را دارا خواهند بود که سفارشات خود را قبل از ارسال کالا لغو کنند، در این صورت هیچ گونه هزینه ای از آنها کسر نخواهد شد و مبلغ آنها بدون هیچ گونه کسری به حساب آنها در مدت زمان ۲۴ ساعت برگشت داده خواهد شد. چنانچه کالا ارسال شده یا تحویل داده شده باشد کاربران این حق را دارند که کالا را مرجوع کنند که در این صورت هزینه ی مرجوع کردن کالا به عهده ی کاربران است و مبلغ پرداخت شده بابت ارسال که در فاکتور به عنوان هزینه ی پست قید شده است به هیچ عنوان قابل برگشت نیست. ضمنا پول پرداختی بابت کالا پس از رسیدن کالا به دست مدیران قابل برگشت است. وبسایت فروشگاه این حق را دارد که از قبول مرجوع کردن کالاهای آسیب دیده، باز شده، کار کرده، پاره شده، کثیف، و له شده ممانعت کند.

تضمین کیفیت:

فروشگاه آنلاین مرکزی تضمین میکند که تمامی کالاهای مندرج در این وبسایت اصل میباشد و همچنین  تضمین میکند که در ارسال کالاها نهایت دقت را داشته باشد تا خسارتی به سفارشات شما وارد نگردد. مسئولیت وبسایت فروشگاه آنلاین مرکزی در قبال خسارات وارده به محصولات سفارش داده شده تا زمان تحویل به مامور اداره ی پست یا شرکت های پستی می باشد.

بازگشت به بالا